• Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
Resurse umane PDF Imprimare Email

CONDUCERE

- DIR. Prof. CRĂCIUN ANCA ȘTEFANIA

- DIR. ADJ. Prof. Dr. ADOCHIȚEI LILIANA

CADRE DIDACTICE ÎNV. PRIMAR

Nume si prenume Încadrare Grad did.
Acar Marcela Invățătoare I
Andrei Carmen Paula Invățătoare II
Anton Roxana Mihaela Invățătoare I
Aolăriței Valeria Educatoare I
Ariton Daniela Invățătoare I
Azamfirei Dorina Invățătoare I
Barbu Alina Maria Invățătoare I
Budău Nicoleta Invățătoare II
Buhosu Elena Loredana Educatoare II
Coman Irina Ancuța Invățătoare I
Constantinescu Mariana Invățătoare I
Costraș Ioana Octaviana Educatoare
Crăciun Anca Ștefania Invățătoare I
Creangă Liliana Invățătoare I
Iordache Simona Invățătoare II
Franț Mihaela Roxana Educatoare II
Gașpar Monica Invățătoare II
Gunea Mariana Invățătoare II
Iftime Alina Elena Educatoare II
Măgirescu Ionela Invățătoare I
Matasă Elena Invățătoare I
Morărașu Laura Monica Invățătoare I
Nica Adriana Educataore I
Păduraru Daniela Invățătoare I
Manoliu Teodora Invășătoare
Patriche Roxana Alina Invățătoare II
Patrichi Ana Raluca Invățătoare I
Pavăl Olaru Nicoleta Invățătoare II
Pintilie Elena Educatoare I
Popa Elena Educatoare I
Popescu Mihaela Educatoare II
Rotaru Daniela Elena Invățătoare I
Marcu Gabriela Învățătoare
Bobeică Ana-Maria Învățătoare I
Zaharia Costina Invățătoare I
Tudor Mariana Educataore I
Vânău Elena Educatoare I
Vîrlan Ileana Invățătoare I



CADRE DIDACTICE CLASELE V-VIII

Nume si prenume Disciplina Grad did.
Antal Andrei Religie ortodoxă I
Ardeleanu Ionel Chimie I
Balint Maricica Religie romano-catolică I
Beșa Cătălina Matematică I
Axinte Oana Matematică def
Ciorcilă Alina Educație fizică II
Ciuche Emil Educație Plastică II
Condruc Sorin Biologie I
Costin Alina Limba Engleză/Franceză I
Crisiarcu Gheorghe Educație Tehnologică I
Diaconu Irina Limba Română I
Drăghici Alina Limba Engleză I
Amarinoaie Elena Biologie I
Fota Ionica Matematică I
Gheorghiescu Oana Limba Engleză I
Grosu Elena Limba Română I
Cernețchi D Desen
Ionescu Lenuța Chimie I
Ghindea Carmen Limba Engelză
Macovei Daniel Educație Muzicală I
Mereacre Liliana Limba Română I
Ionașcu Mihai Geografie
Nicolau Raluca Religie ortodoxă I
Mihalcea Carmen Fizică I
Patriche Iulian Educație fizică I
Patriche Nicolaie Educație fizică I

Boambă Gabriela

Neculcea Gabriela

Grigoraș Irina

Rădoi Petrică

Istorie

Informatică

Ed. fizică

Fizică


CADRE DIDACTICE AUXILIARE

Nume si prenume Funcția
Mitrea Maria Secretar șef.
Ciobanu Cristina Secretar
Damian Constantin Contabil șef.
Lepădatu Adelina Contabil
Popa Maria Administrator
Enășel Adrian Bibliotecar
Cîmpeanu Aurel Informatician

CADRE NEDIDACTICE AUXILIARE

Nume si prenume
Benea Angelica
Curea Maria
Duță Iulia
Vamanu Mihaela
Iamandi Maria
Iancu Monica
Lazăr Gabi
Rebegea Ciprian
Otelită Ștefana-Roxana
Păduraru Elena
Pal Regina
Savastin Elena
Grigoraș Constantin
Șova Elena